Instruktører

IMG_1377

Torsten Land Daugaard – 5. dan

Forbunds -og licensinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: torsten@roedovrekarateskole.dk

bertram

Bertram Viktor Tost – 1. dan

Licensinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: bertram@roedovrekarateskole.dk

IMG_1394

Nicholas Schou Larsen – 1. dan

Licens- og børneinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: nicholas@roedovrekarateskole.dk

IMG_1403

Marcus Lund – 2. Kyu

E-mail: marcus@roedovrekarateskole.dk

uffe

Uffe Grundahl – 2. kyu

E-mail: uffe@roedovrekarateskole.dk

IMG_1369

Louise Barding – 2. Kyu

Børneinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: louise@roedovrekarateskole.dk

logo

Elias Nissen – 4. kyu

E-mail: elias@roedovrekarateskole.dk

logo

Shaek Meherpoor – 6. Kyu

E-mail: shaek@roedovrekarateskole.dk

Nyhedsbrev