Instruktører

IMG_1377

Torsten Land Daugaard – 5. dan

Forbunds -og licensinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: torsten@roedovrekarateskole.dk

mads

Mads Raahauge – 2. dan

Licensinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: mads@roedovrekarateskole.dk

IMG_1383

Benjamin Hvorslev – 1. dan

Forbunds -og licensinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: benjamin@roedovrekarateskole.dk

bertram

Bertram Viktor Tost – 1. Dan

Licensinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: bertram@roedovrekarateskole.dk

IMG_1394

Nicholas Schou Larsen – 1. Kyu

Licens- og børneinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: nicholas@roedovrekarateskole.dk

uffe

Uffe Grundahl – 2. kyu

E-mail: uffe@roedovrekarateskole.dk

Instruktørassistenter

IMG_1369

Louise Barding – 3. Kyu

Børneinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: louise@roedovrekarateskole.dk

IMG_1400

Gustav Glifberg – 3. Kyu

E-mail: gustav@roedovrekarateskole.dk

IMG_1403

Marcus Lund – 3. Kyu

E-mail: marcus@roedovrekarateskole.dk

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/3/e/c/roedovrekarateskole.dk/httpd.www/nyhjemmeside/wp-content/themes/rodovrekarateskole/page.php on line 34

Nyhedsbrev