Instruktører

IMG_1377

Torsten Land Daugaard – 5. dan

3. kyu instruktørlicens, JKF Wadokai
Forbunds -og licensinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: torsten@roedovrekarateskole.dk

IMG_7645

Kenneth Dambo – 3. dan

3. kyu instruktørlicens, JKF Wadokai
Forbunds -og licensinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: kenneth@roedovrekarateskole.dk

Elias

Elias Nissen – 2. kyu

Børneinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: elias@roedovrekarateskole.dk

2020-08-07_08-13-26

Pia Richter-Pedersen – 2. kyu

E-mail: pia@roedovrekarateskole.dk

2020-08-07_08-13-26

Shaek Meherpoor – 3. Kyu

Børneinstruktør i Dansk Karate Forbund
E-mail: shaek@roedovrekarateskole.dk

2020-08-07_08-13-26

Kristoffer Lund – 3. Kyu

E-mail: kristoffer@roedovrekarateskole.dk

Nyhedsbrev